Jilet Faça Dikiş Ve Yara İzi Silme - Nasıl Geçer? Geçer Mi?

Güncelleme tarihi: 19 Ara 2021

Vücudun özellikle görünen bölgelerinde bulunan jilet faça dikiş ve yara izleri estetik açıdan rahatsızlık vermekte ve özgüven kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle bu izler geçer mi ve nasıl geçer gibi sorular sorulmaktadır. Geçmişte bu izlerin tedavisi olmasa da günümüzde gelişen teknoloji ve buluşlarla bu izleri silmek te mümkün olmuştur.


Jilet Faça Dikiş Ve Yara İzi Nasıl Geçer?

Gelişen teknolojilerden olan fibrablast plasma pen ile vücunuzda bulunan ve rahatsızlık veren bu izler 1 ila 3 seans arasında yapılan işlemle %70 - % 95 oranında iyileşme gerçekleşmektedir. Hatta bazı durumlarla %100 oranında iyileşmeler gerçekleşmektedir.


Fibroblast Plasma Pen Nedir?

Maddenin katı, sıvı ve gaz olarak 3 hali vardır. Bilimadamları yapılan çalışmalar sonucunda maddenin 4. hali olan PLASMA'yı bulmuşlardır. PLASMA, gaz gibi şekli olmayan yüksek sıcaklık ve enerji özelliğine sahip olan maddenin 4. halidir. ortaya çıkan enerji cildin en üst katmanındaki keratinosit dediğimiz hücreleri süblimleştirir. (buharlaştırır)

Özetleyecek olursak fibroblast ile dışarıdan görünen ve size rahatsızlık veren jilet faça yara yanık ve dikiş izleri plasma pen ile buharlaştırılarak yok edilir. Sonrasında işlem bölgesinde sağlıklı deri oluşur. İşlem yapılan bölgede noktacık şeklinde küçük kabuklaşmalar oluşmakta ve bu kabuklar 7 ile 20 gün arasında düşmektedir.


Sizde izlerinizden kurtulmak, sağlıklı ve güzel görünen bir cilde sahip olmak isterseniz arayın.


Kasım Büyüktaş

Sertifikalı Fibroblast Plasma Pen Uzmanı

0530 372 87 96
34 görün